FAQ

JAKÁ JE CENA ZA SLUŽBY?

Cena za služby se sjednává individuálně podle náročnosti poskytované služby. Český klub bezpečnostních služeb v roce 2020 doporučoval cenu od 170 Kč za hodinu. V závislosti na náročnosti samotné zakázky se však cena může pohybovat v řádech desítek korun nahoru, či dolu. 

OBJEDNAT SLUŽBU U MALÉ, NEBO VELKÉ FIRMY?

Služby velkých bezpečnostních agentur se liší hlavně ve výši pojistného plnění. Pokud z nějakého důvodu potřebujete, aby měla bezpečnostní agentura pojistné plnění v desítkách až stovkách milionů, velká společnost je pro Vás správná volba.

Malé firmy jsou naopak mnohem flexibilnější a lépe se s nimi komunikuje, což může často vést k daleko kvalitnější službě. Nižší náklady na provoz se pochopitelně pozitivně promítnou do cen služeb, aniž by se tím snížila jejich kvalita.

NEMÁME ROZPOČET NA FYZICKOU OSTRAHU, EXISTUJE JINÁ MOŽNOST?

Fyzická ostraha je velice nákladná a pro mnoho klientů často nedostupná. Tuto skutečnost si uvědomujeme a klientům na osobní schůzku vždy přinášíme i alternativní řešení, jako je například sdílená ostraha pro více objektů v docházkové vzdálenosti apod.


Pokud hledáte ostrahu, nebo potřebujete levnější variantu služby, za kterou v současnosti platíte, neváhejte nás kontaktovat a my Vám zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na základě Vašich požadavků.