O NÁS

Jsme mladá společnost obklopená týmem zkušených lidí, kteří mají mnohaleté zkušenosti v oblasti ostrahy majetku, osob a detektivní činnosti. Specializujeme se na ostrahu objektů, firemních areálů, prodejen, ochranu osob, ale i na zajištění bezpečnosti na nejrůznějších sportovních a kulturních akcích.

Zakládáme si na zprostředkování kvalitních služeb. Naše činnost tedy není postavena na pracovnících se změněnou pracovní schopností, ale na kvalifikovaném, reprezentativním personálu.

Prioritou je pro nás budování dobrého jména společnosti a dlouhodobých vztahů s našimi klienty. Abychom mohli reagovat na všechny vaše požadavky je pro nás osobní přístup samozřejmostí. 

 

DALIBOR MÍKA

Jednatel společnosti

V ostraze pracuje téměř 10 let. Dlouhé roky se podílel na ostraze podniků v centru Prahy na vedoucí pozici, kde získal cenné zkušenosti. V současnosti se věnuje především komunikaci s klienty.

WhatsApp Image 2021-04-13 at 15.51.38.jp
 

JIŘÍ HUDEC

Jednatel společnosti

Přes 8 let zkušeností v ostraze dokáže zúročit při zajištění jakékoliv kulturní, či sportovní akce, na což se dlouhé roky specializoval. Má na starosti nábor kvalitních zaměstnanců a jejich zaškolení.

4C9D7991-CA84-4E43-8C15-431EA89B3556_edi
 

MATĚJ JUREČEK

Provozní manažer

K firmě se přidal hned v prvním roce jejího působení na trhu. Nejen díky svým zkušenostem v retailu, na který se dnes specializuje, je klíčovou součástí našeho týmu.

dalibor_foto1.jpg