O Virtus security
Věrni vašemu bezpečí
Zajišťujeme ostrahu objektů, firemních areálů, také ochranu osob a další bezpečnostní služby. Díky zkušenostem nasbíraným za řadu let působení na trhu našim klientům přinášíme skutečně kvalitní, spolehlivé, profesionální a také flexibilní bezpečnostní řešení včetně fyzické ostrahy, osobní ochrany nebo mobilní patroly.

Pomůžeme i vám předcházet bezpečnostním rizikům a jejich dopadům. Na vaší spokojenosti nám záleží, proto přinášíme flexibilní řešení vždy zajištěné kvalifikovaným a reprezentativním personálem.
Nezávazně poptat
Dalibor Míka / Jednatel společnosti
S desetiletou zkušeností v oboru bezpečnosti přináší do společnosti bohaté znalosti a odborné zkušenosti. Jako jednatel je odpovědný za vývoj a realizaci strategie společnosti, zajištění nejvyšší kvality služeb pro klienty a řízení každodenních operací.
Jiří Hudec / Jednatel společnosti
S osmiletou zkušeností na této pozici je odpovědný za strategii společnosti v oblasti lidí, řízení talentů a organizačního rozvoje. Dohlíží na vytváření pozitivní pracovní kultury, která podporuje angažovanost zaměstnanců. Klade důraz na jejich podporu, aby dosáhli svého plného potenciálu.
Matěj Jureček
Personální oddělení
Radomír Grünspan
Manažer pro klíčové zákazníky
Rudolf Ferro
Bezpečnostní poradenství
Mike Trumpf
Koordinátor eventových akcí
SÍDLO A VEDENÍ SPOLEČNOSTI
Virtus security s.r.o.
Novodvorská 1062/12
142 00, Praha
info@virtussecurity.cz +420 774 616 551
Formulář byl úspěšně odeslán